Druhá generácia populárnych IP video intercomou s modulárnymi prvkami pre každé riešenie projektu.


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. predstavenie spoločnosti
Spoločnosť HIKVISION, popredný svetový dodávateľ inovatívnych monitorovacích produktov a riešení, vydal svoju druhú generáciu IP video interkomu. Tento systém poskytuje užívateľom bezpečie a pokoj vďaka kvalite obrazu s vysokým rozlíšením, jednoduchému ovládaniu a flexibilnej kombinácii.

Tento interkom je určený pre komunikáciu s návštevníkom pri dverách cez videotelefón a zabezpečenie vstupu a je zvlášť vhodný pre bytové jednotky a malé a stredné podniky. Skladá sa z modulárnej vonkajšej stanice a niekoľkých voliteľných vnútorných staníc, ktoré môžete vo svojej domácnosti ľahko pripojiť. Stanica Indoor získala v roku 2017 ocenenie za dizajn Red Dot.

Modulárna vonkajšia stanica sa vyznačuje umeleckým priemyselným dizajnom a rôznymi voliteľnými funkčnými modulmi, vrátane menovky, klávesnice a modulu čítačky kariet, a ďalej indikačného modulu, „prázdneho“ modulu a ďalších. Užívatelia si môžu vybrať funkcie podľa svojich potrieb.

Objektív kamery s rybím okom na modulárnej vonkajšie stanici poskytuje širokouhlý 180 stupňový obraz s rozlíšením 2 MP. Široký dynamický rozsah (WDR) a nočné videnie poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s ostrými detailmi.

Druhá generácia IP videotelefónov navyše podporuje štandardné zdroje napájania POE. Inštalácia je jednoduchá a rozhranie je veľmi užívateľsky príjemné. Vďaka širokej kompatibilite sa ľahko integruje s bezpečnostnými systémami Hikvision. Užívatelia môžu ľahko ovládať prístup k budovám, monitorovať vonkajšie podmienky a chrániť aktíva v aplikácii HIK-Connect App.


Ocenenie Red Dot Design Awards
Red Dot je ocenenie značiace, že produkt patrí k najlepším v oblasti dizajnu a obchodu. Medzinárodná súťaž dizajnu, „Red Dot Design Award“, je zameraná na všetkých, ktorí sa chcú pomocou dizajnu odlíšiť vo svete obchodu. Rozlíšenie je založené na princípe výberu a prezentácie. Kvalitu dizajnu hodnotia kompetentní odbornej poroty v oblasti dizajnu výrobku, dizajnu komunikácie a dizajnových koncepcií.