IP kamery AcuSense so stroboskopickým svetlom a alarmom, ktoré okamžite odradia votrelca


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. predstavenie spoločnosti

Spoločnosť HIKVISION, popredný svetový dodávateľ inovatívnych bezpečnostných produktov a riešení, zaviedla do svojho portfólia EasyIP 4.0 novú radu sieťových kamier AcuSense. Kamery so stroboskopickým svetlom a zvukovým alarmom môžu okamžite odradiť votrelcov od vstupu na súkromný pozemok, čo zvyšuje bezpečnosť objektov a majetku.

V jadre: rýchlejšia a presnejšia detekcia narušenia
IP kamery spoločnosti HIKVISION AcuSense sú stavané na rovnakej špičkovej úrovni detekcie narušenia, ktorou sa pýšia existujúce bezpečnostné riešenia HIKVISION EasyIP 4.0.
Ak kamera detekuje potenciálnu hrozbu, využíva inteligentnú technológiu redukcie falošných poplachov, aby ignorovala irelevantné pohyby, ako je dážď, pohybujúce sa lístie a zvieratá. Kamera sa namiesto toho zameriava na pohyb človeka alebo vozidla a výrazne tak znižuje počet falošných poplachov pre rýchlejšiu a presnejšiu detekciu narušenia.

Zdokonalený odstrašujúci prostriedok: stroboskopické osvetlenie a alarm
Akonáhle je potenciálny votrelec presne detekovaný, kamera AcuSense aktivuje vstavané stroboskopické svetlo a zvukový alarm, čím môže odradiť votrelca pred tým, než sa pokúsi narušiť perimeter. Hlasitosť zvukového alarmu a jas svetla je možné nastaviť tak, aby vyhovovali okolitému prostrediu.

Spoľahlivú prevádzku, vo dne aj v noci
Rad sieťových kamier AcuSense môže poskytnúť túto účinnú detekciu a prevenciu narušenia vo všetkých denných i nočných hodinách. Vďaka technológii DarkFighter poskytujú všetky kamery v tejto rade vynikajúcu kvalitu záberov aj pri veľmi slabom osvetlení.

Štyri produkty pre rôzne využitia
Nové sieťové kamery AcuSense sú k dispozícii v dizajne bullet aj turret a v rozlíšení 2 MP alebo 4MP, takže sú k dispozícii celkom štyri rôzne varianty.

Lepšie služby = väčšia istota
Frank Zhang, generálny riaditeľ medzinárodného oddelenia marketingu produktov spoločnosti HIKVISION, hovorí: „Technológia AcuSense je sama špičkou vo svojom obore. Pridaním stroboskopického svetla a alarmu teraz môžeme našim zákazníkom dať šancu na prevenciu incidentov pre ešte vyššiu bezpečnosť. Sme radi, že môžeme našim zákazníkom pomôcť chrániť ich majetok stále efektívnejším spôsobom. „